İade Edilebilir Ürünler

Üretici kaynaklı sorunlar: Üreticiden kaynaklanan ürün sorunları durumunda, iade süreci için sipariş teslim tarihinizden itibaren 14 gün içinde müşteri desteğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Patlamış ve açılmış ürünler: Kargo alım tarihinde paketi patlamış veya açılmış ürünlerin iade süreci, kargonuzun teslimat sırasında kırık, yırtık veya hasarlı olduğuna dair bir kayıt tutmanız durumunda kabul edilir. Paketinizin kırık, yırtık veya hasarlı olduğuna dair bir kayıt tutmazsanız, bu madde geçerli olmayacaktır.

İade Prosedürü

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde. İade süreci için info@feridunkunakdetokscayi.com adresine bir e-posta gönderebilirsiniz. E-postada sipariş numaranızı, iade nedeninizi ve ürün bilgilerini (ürün adı ve miktarı) mutlaka belirttiğinizden emin olun. Onaylanan iade taleplerinde, müşterilere iade süreci için gerekli talimatlar verilecektir. İade edilecek ürünlerin kargo ücretleri müşteriye aittir. Müşteri tarafından ödenen kargo ücretleri, iade tutarından düşülecektir.

İade ve Ürün Değişimi

Onaylanan iade talepleri üzerine, iade edilen ürünlerin kontrol edilmesinden sonra iade süreci gerçekleştirilir. İade işleminin tamamlanması, banka işlem sürelerine ve ödeme yöntemine bağlı olarak değişebilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade tutarı kredi kartı hesabınıza geri ödenecektir. İadeler, kredi kartı komisyon ücreti kesilerek yapılır.

Tüm ürünler için iadeye kabul edilen ürünlerde, ürün değişimi taleplerinde, değiştirilen ürünün bize gönderildiği gün sonrasında müşterinin talep ettiği ürün için gerekli düzenlemeler yapılır ve müşteriye kargo ücreti kesilerek ücret iadesi yapılır, veya yeni ürün ücretsiz gönderilir. Türkiye dışındaki siparişler için maliyetler kesilmeden değişim veya iade yapılamaz!

İletişim ve Destek

İade ve iade işlemleri ile ilgili herhangi bir soru veya destek talebi için lütfen bize info@feridunkunakdetokscayi.com adresine bir e-posta göndererek ulaşın. Müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Kapalı Sepetim
Kapalı
Kapalı
Kategoriler